Doprava zdarma
Schoeps MK 2 g je všesměrový mikrofon - převodník skutečného tlaku, plochá kmitočtová odezva (20 Hz - 20 kHz), pro použití v blízkosti zdroje zvuku (čelní dopad zvuku).
- citlivost 15 mV / Pa
- 11 dBA ekvivalentní hladina hluku, 83 dBA S/N, 130 dB max SPL
- Barva: šedá
Parametry
| Barva | Žlutá |
|---|---|
| Citlivost | 17 mV/Pa |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 28000 Hz, 20 Hz - 40000 Hz |
| Hmotnost | 17 g |
| Materiál | Mosaz |
| Max spl (1% thd) | 130 dB SPL, 134 dB SPL |
| Odstup - signál - šum | 84 dB |
| Průměr | 20 mm |
| Směrovost | Všesměrový |
| Typ mikrofonu | Pressure Gradient/Interference Receiver Condenser |
| Určeno pro | Schoeps CMC, Schoeps CMC6 |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ



