Doprava zdarma
W.Lav Pro 3 Pin Lemo (Black)
Značka: Deity
Kód produktu: W.Lav Pro 3 Pin Lemo (Black)
Černý miniaturní vodotěsný všesměrový klopový mikrofon IP57 s uzamykatelným Lemo 3pin konektorem Více informací
Černý klopový mikrofon Deity Microphones W.Lav Pro Lemo 3pin je miniaturní vodotěsný všesměrový klopový mikrofon IP57 s uzamykatelným Lemo 3pin konektorem navržený tak, aby poskytoval ostrou a přirozenou reprodukci řeči pro filmové a video produkce, a to i v náročných venkovních podmínkách. Jeho 180 cm kabel je zakončen šroubovacím Lemo 3pin konektorem.
- Velikost 4 x 17mm
- Třída vodotěsnosti IP57
- Délka kabelu 1,8 m umožňuje snadné připojení k vysílačům na kotníku
- Šroubovací Lemo 3pin konektor
Obsahuje:
1x W.Lav Pro Lavalier - Lemo 3pin
1x plastové pevné pouzdro
1x filtr Foam Pop
1x Mic Clip na klopu
1x organizér na kabel
3x oboustranná samolepka
1x akustická plsť
Parametry
| Barva | Stříbrná, Černá |
|---|---|
| Citlivost | -40.0dB re 1 Volt/Pascal (6.30mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz |
| Dynamický rozsah | typ. 110 dB (A)eff |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20000 Hz |
| Konektor | Lemo 3pin |
| Materiál | Kov, Plast |
| Max spl (1% thd) | 110 dB SPL |
| Provozní teplota | -20°C - +70°C |
| Průměr | 4 mm |
| Směrovost | Všesměrový |
| Typ mikrofonu | Předpolarizovaný kondenzátorový mikrofon |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ