Doprava zdarma
SuperCMIT 2U
Značka: Schoeps
Kód produktu: SuperCMIT 2U
Kondenzátorový superkardioidní mikrofon typu shotgun obsahující PSD 2 U Více informací
SCHOEPS SuperCMIT 2 U definuje novou kategorii shotgun mikrofonů se směrovostí, která přesahuje vše co bylo dříve známo. Nabízí nahrávacímu technikovi zcela nové možnosti.
- Nový typ digitálního shotgun mikrofonu se zvýšenou směrovostí, založený na mimořádně úspěšném analogovém modelu CMIT 5 společnosti SCHOEPS
- vč. Digital Phantom Power Box PSD 2 U
- mimořádné potlačení rozptýleného zvuku
- zcela nový provozní princip se dvěma převodníky
- patentované algoritmy pro zpracování digitálního signálu od ILLUSONIC
- dvoukanálový výstup, se signálem SuperCMIT v prvním kanálu a signál CMIT (přímý, jeden převodník) v druhém kanálu
- Kvalita zvuku SCHOEPS: čistý zvuk
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Citlivost | -31 dBFS at 1 Pa |
| Délka | 28 cm |
| Hmotnost | 112 g |
| Konektor | XLR-3M |
| Materiál | Mosaz |
| Max spl (1% thd) | 125 dB SPL |
| Napájení | 10 V |
| Odstup - signál - šum | Kanál 1: 14dB-A, RMS, 26dB CCIR, Kanál 2: 16dB-A, RMS, 28dB CCIR |
| Průměr | 21 mm |
| Směrovost | Hyperkardioidní |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ







