S-MIC 2 Kit
Deity S-Mic 2 Location Kit je profesionální shotgun mikrofon nabízející vynikající zvukový výkon, kvalitní obvody a skvělé řemeslné zpracování Více informací
Deity S-Mic 2 Location Kit je profesionální shotgun mikrofon nabízející vynikající zvukový výkon, kvalitní obvody a skvělé řemeslné zpracování, což je spolehlivý nástroj pro nahrávání zvuku.
Deity S-Mic 2 Location Kit obsahuje super kardioidní mikrofon, který minimalizuje okolní zvuky, ale stále nabízí nízké zabarvení mimo osu. Mimořádně nízký vlastní šum mikrofonu vám umožní zachytit přirozeně znějící řeč a dialogy bez rušení.
Tělo sady Deity S-Mic 2 Location Kit, navržené tak, aby odolalo brutálnímu zacházení, je vyrobeno ze 100% pevné mosazi a obsahuje zlatem potaženou PCB desku potaženou epoxidem a kapsli odolnou proti vlhkosti. Sada Deity S-Mic 2 Location Kit je dodávána s voděodolným, nárazuvzdorným pevným pouzdrem, aby byl váš mikrofon v bezpečí během skladování nebo cestování. Součástí každého nákupu je také klip na mikrofon a pěnová protivětrná ochrana.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Citlivost | -32.0dB re 1 Volt/Pascal (20.00mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz |
| Délka | 25 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 12 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 50 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 198 g |
| Konektor | XLR-3M |
| Materiál | Mosaz |
| Max spl (1% thd) | 130 dB SPL |
| Napájení | 48 V fantom |
| Provozní teplota | -10°C - 70°C |
| Průměr | 19 mm |
| Směrovost | Super-kardioidní |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |



