Takstar PC-K500 je profesionální kondenzátorový mikrofon.
Hlavní znaky:
- Profesionální mikrofon v kovovém provedení
- Přirozená reprodukce zvuku
- Vysoká citlivost
Parametry
| Barva | Stříbrná, Černá |
|---|---|
| Citlivost | -34dB ± 2dB |
| Délka | 15 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | ≤ 18dB A |
| Frekvenční rozsah | 30 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 350 g |
| Konektor | XLR-3M |
| Materiál | Hliník, Kov |
| Napájení | 48 V fantom |
| Průměr | 45 mm |
| Směrovost | Kardioidní |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 400 Ω ± 30% |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ



