NT55
Kondenzátorový mikrofon, 1/2", dvě hlavy z různou směrovou charakteristikou Více informací
NT 55 je kompaktní kondenzátorový mikrofon.
Přestože se jedná o nástrojový mikrofon, NT55 je velice dobrý pro situace, kde je požadován malý „nevtíravý“, ale účinný mikrofon pro splnění požadavků náročných záznamových systémů.
NT55 je osazený 1/2" (nasunutou) mikrofonní kondenzátorovou vložkou použitou již ve světově známém mikrofonu RODE NT5. NT55 předkládá novou úroveň technologie, nízký šum a široký dynamický rozsah. NT55 je opatřen třípolohovým přepínačem vstupní citlivosti 0, -10 nebo –20 dB, a třípolohovým frekvenčním filtrem, který umožňuje nastavení 75 nebo 150 Hz. NT55 je vyroben pro použití v televizi, ve filmu, pro živé vysílání, divadlo či pro vytvoření jakéhokoliv záznamu v libovolném prostředí. NT55 přichází v sadě se dvěma rozdílnými kondenzátorovými mikrofonními vložkami, které poskytují širokou škálu záznamů. K mikrofonu NT55 je nabízeno rozmanité příslušenství pro usnadnění umístění a propojení mikrofonu s nahrávacím zařízením.
Parametry
| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Citlivost | -38.0dB re 1 Volt/Pascal (12.60mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz |
| Délka | 14,5 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 15 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 110 g |
| Konektor | XLR-3M |
| Materiál | Mosaz |
| Max spl (1% thd) | 136 dB SPL |
| Napájení | 48 V fantom |
| Průměr | 20 mm |
| Směrovost | Kardioidní, Všesměrový |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 100 Ω |


