Doprava zdarma
NT5-MP
Značka: Rode
Kód produktu: NT5-MP
Výběrový pár malomembránových kondenzátorových mikrofonů Více informací
NT5 je malo-membránový kondenzátorový mikrofon pro záznam akustických nástrojů, bicích - overhead, činelů, živých produkcí a dalších zvukových zdrojů kde je potřeba stereofonní záznam. Tento kompaktní mikrofon je prodán v sesazených párech a vyroben s vysoce kvalitních komponentů.
Rysy:
- Pravý kondensátorový měnič
- 1/2" Kapsle se zlatem pokrytou membránou
- Nízký šum
- Plná frekvenční odezva
- Napájení - phantom
- Trvanlivá satén-nikl povrchová úprava
- Dodáván v pečlivě vybraném páru
- WS5 větrná ochrana
Doplňky mikrofonu v sadě:
- přepravní kufřík
- 2x WS5 - větrná ochrana
- 2x RM5 - držák mikrofonu
- 3/8" - 5/8" redukční vložka
Parametry
| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Citlivost | -38.0dB re 1 Volt/Pascal (12.00mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz |
| Délka | 11,8 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 16 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 101 g |
| Konektor | XLR-3M |
| Materiál | Mosaz |
| Max spl (1% thd) | 143 dB SPL |
| Napájení | 48 V fantom |
| Průměr | 20 mm |
| Směrovost | Kardioidní |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 100 Ω |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ



