Doprava zdarma
NT4
Značka: Rode
Kód produktu: NT4
Stereo mikrofon, 1/2" kondenzátorové kapsle, pevná X/Y pozice Více informací
RODE NT4 zastupuje novou podobu mikrofonů! Tento pozoruhodný nový mikrofon řeší věčně starý problém stereo záznamu. Není potřeba nakupovat vybrané párové dvojice drahých mikrofonů k obdržení profesionálního výsledku a to díky dokonalému návrhu kondenzátorového stereo mikrofonu NT4, chytrému X/Y uspořádání a perfektně párovaným kapslím. NT4 vám dovoluje záznam každého stereo zdroje bez chybného detailu.
Základní charakteristika:
- Stereo XY kondenzátor mikrofon
- 2 x externí 1/2" Kapsle se zlatem pokrytou membránou
- Kapsle důsledně spárované a s plnou frekvenční odezvou
- Napájení - phantom P48 (38V–52V), P24 (20V-26V), P12 (10.8V-13.2V) nebo 9V baterie
- Trvanlivá satén-nikl povrchová úprava
- Stereo kabely součástí balení - dvojí XLR a mini stereo 3,5 s redukcí
- WS4 větrná ochrana
Doplňky mikrofonu v sadě:
- přepravní kufřík
- WS4 větrná ochrana
- RM3 držák mikrofonu, 3/8" - 5/8" redukční vložka
Parametry
| Barva | Stříbrná |
|---|---|
| Citlivost | -38.0dB re 1 Volt/Pascal (12.00mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz |
| Délka | 23,1 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 16 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 480 g |
| Konektor | XLR-3M, XLR-5M |
| Materiál | Molitan, Mosaz |
| Max spl (1% thd) | 143 dB SPL |
| Napájení | 9 V baterie, 24 V fantom, 48 V fantom |
| Průměr | 33 mm |
| Směrovost | Kardioidní |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 200 Ω |
| Šířka | 61 mm |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ



