-6%
Doprava zdarma
Sennheiser MKH8040 je kardioidní kondenzátorový mikrofon, který je vhodný pro téměř všechny způsoby snímání. Výrazně potlačuje ozvěny a dozvuky v místnosti, což je přínosem při použití v prostorech se špatnou akustikou nebo s rušivými okolními zvuky.
Vlastnosti
- Kardioidní (ledvinová) snímací charakteristika
- Modulární systém
- Symetrický převodník s velmi nízkým zkreslením
- Široký frekvenční rozsah
- Výjimečně nízký vlastní šum
- Dokonalý tvar směrové charakteristiky
- Povrch "Nextel" zabraňující odleskům
- Ideální jako bodový mikrofon a pro "surround" nahrávky
- Špičková kvalita díky RF technologii a symetrické mikrofonní kapsli
Obsah balení
- 1 mikrofonní hlava MKHC 8040
- 1 XLR modul MZX 8000
- 1 klipsna MZQ 8000
- 1 dvouvrstvá větrná ochrana MZW 8000
- 1 hliníkový kufřík
- Návod k použití
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Citlivost | 20 mV/Pa (-34 dBV/Pa) |
| Délka | 4,1 cm, 7,4 cm s XLR modulem |
| Ekvivalentní hladina šumu | 13 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 30 Hz - 50000 Hz |
| Hmotnost | 25 g (55 g s XLR modulem) |
| Jmenovitá impedance | 25 Ω |
| Konektor | XLR-3M |
| Max spl (1% thd) | 142 dB SPL |
| Min. zatěžovací impedance | 1000 Ω |
| Napájení | 48 V fantom |
| Proudový odběr | 3.3 mA |
| Průměr | 19 mm |
| Směrovost | Kardioidní |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ







