-6%
Doprava zdarma
MKH416P48U3
Značka: Sennheiser
Kód produktu: MKH416P48U3
Super-kardioidní mikrofon typu polopuška Více informací
Sennheiser MKH 416-P48U3 je super-kardioidní mikrofon typu polopuška. Mikrofon má vynikající směrovost při kompaktních rozměrech, výbornou srozumitelnost a odolnost proti zpětné vazbě. Sennheiser MKH 416 je skvělý mikrofon pro film, rádio nebo televizi, zvláště při použití ve venkovním prostředí.
Vlastnosti
- Vylepšená směrovost
- Velice nízký vlastní šum
- Symetrický výstup
- Vysoká citlivost
- Robustní, vhodný pro nepříznivé klimatické podmínky
- Matně černé celokovové tělo
Obsah balení
- mikrofon MKH 416-P48U3
- větrná ochrana MZW 415
- klipsna MZQ 100
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Citlivost | 25 mV/Pa +/- 1dB |
| Dynamický rozsah | 117 dB |
| Délka | 25 cm |
| Frekvenční rozsah | 40 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 175 g |
| Jmenovitá impedance | 25 Ω |
| Konektor | XLR-3M |
| Maximální vstupní úroveň | 130 dB, (@ 1 KHz) |
| Min. zatěžovací impedance | 800 Ω |
| Napájení | 48 V fantom |
| Odstup - signál - šum | 81 dB |
| Průměr | 19 mm |
| Směrovost | Super-kardioidní |
| Typ mikrofonu | Pressure Gradient/Interference Receiver Condenser |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ




