-6%
Doprava zdarma
MKE2-EWGOLD
Značka: Sennheiser
Kód produktu: MKE2-EWGOLD
Miniaturní klopový mikrofon v černé barvě Více informací
Sennheiser MKE2-EWGOLD je vysoce kvalitní miniaturní klopový mikrofon vhodný na snímání hlasu i nástrojů ve všech oblastech živého vystoupení. Splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu zvuku při maximální mechanické odolnosti. MKE2-EWGOLD je chráněn proti potu a vlhkosti speciální membránou Umbrella DiaphragmTM a je z toho důvodu velice vhodný pro divadelní představení a muzikály.
Vlastnosti:
- Speciální membrána Umbrella DiaphragmTM chránící mikrofon proti potu
- Vysoký akustický tlak
- Široká nabídka příslušenství pro univerzální použití
Obsah balení:
- mikrofon MKE2-EWGOLD
- krytka krátká MZC 2-1
- krytka dlouhá MZC 2-2
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Citlivost | 5 mV/Pa ± 3 dB |
| Délka kabelu | 160 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 26 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20000 Hz |
| Jmenovitá impedance | 1000 Ω |
| Konektor | Jack 3,5 mm (s aretací) |
| Max spl (1% thd) | 142 dB SPL |
| Min. zatěžovací impedance | 4,7 k Ω |
| Napájení | 7,5 V |
| Proudový odběr | ca. 250 µA |
| Průměr | 4,8 mm |
| Směrovost | Všesměrový |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ



