-6%
Doprava zdarma
MKE1-EW
Značka: Sennheiser
Kód produktu: MKE1-EW
Nejmenší klopový mikrofon značky Sennheiser s konektorem Jack 3,5mm, černý Více informací
Sennehiser MKE1-EW je nejmenší klopový mikrofon značky Sennheiser. Je ideální pro použití v muzikálech a živých vystoupeních nebo v televizi - ve všech situacích, kdy je potřeba dokonalý zvuk a co nejmenší "neviditelný" mikrofon. Díky nově vyvinuté membráně se MKE 1 vyznačuje dokonalou ochranou proti potu a vlhkosti. Kevlarem™ zesílený kabel je odolný proti zamotání i přetržení a minimalizuje rušivé zvuky vzniklé dotykem kabelu s tělem nebo kostýmem.
Vlastnosti:
- Velice malé rozměry (průměr mikrofonu 3,3 mm)
- Vysoký akustický tlak - 142 dB
- Vynikající srozumitelnost
- Plný, přirozený zvuk s minimem okolního hluku
- Tenký (1 mm), ohebný a velice odolný kabel s nízkou citlivostí na dotyk těla
- Vysoce odolný proti potu (nová ochranná membrána)
- Posuvné bužírky na kabelu pro možnost bezpečného uchycení klipsnou nebo lepící páskou
Obsah balení:
- 1 mikrofon MKE 1
- 1 čepička upravující frekvenční rozsah MZC 1-1
- 1 čepička univerzální MZC 1-2
- 3 ochranné (make-up) čepičky
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Citlivost | 5 mV / Pa ± 2,5 dB |
| Délka kabelu | 160 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 27 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 0,1 g |
| Jmenovitá impedance | 1000 Ω |
| Konektor | Jack 3,5 mm (s aretací) |
| Max spl (1% thd) | 142 dB SPL |
| Min. zatěžovací impedance | 4,7 k Ω |
| Průměr | 3,3 mm |
| Směrovost | Všesměrový |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ