-6%
Doprava zdarma
MD46
Značka: Sennheiser
Kód produktu: MD46
Dynamický reportážní mikrofon s kardioidní charakteristikou Více informací
Sennheiser MD 46 je vysoce kvalitní dynamický reportážní mikrofon s kardioidní charakteristikou. Je uzpůsoben pro nešetrné zacházení v reportážním a vysílacím prostředí. Robustní tělo mikrofonu a dvojité uložení systému minimalizuje vliv doteků rukou a rušivé zvuky větru. Barva mikrofonu je černá, mřížka je vyrobena z ušlechtilé oceli.
Vlastnosti
- Konstrukce mřížky potlačuje hluk větru a vznik pop-efektu
- Kovové tělo
- Typ snímací charakteristiky zaručuje výbornou srozumitelnost řeči i při vysoké úrovni okolního hluku
- Uložení systému zajišťuje nízkou citlivost na doteky rukou
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Citlivost (nominální při 1khz) | 2,0 mV/Pa |
| Délka | 25 cm |
| Frekvenční rozsah | 40 Hz - 18000 Hz |
| Hmotnost | 360 g |
| Jmenovitá impedance | 350 Ω |
| Konektor | XLR-3M |
| Min. zatěžovací impedance | 1000 Ω |
| Průměr | 49 mm |
| Směrovost | Kardioidní |
| Typ mikrofonu | Dynamický |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ