-8%
Doprava zdarma
CUW-180
Značka: Sanken
Kód produktu: CUW-180
Stereofonní kondenzátorový X-Y mikrofon, bez příslušenství Více informací
Sanken CUW-180 je dvouhlavý mikrofon navržený pro stereofonní nahrávání X-Y. Každá kapsle kondenzátoru s kardioidním vzorem může být nezávisle nastavena libovolným úhlem až 180 stupňů s aretací 15 stupňů. Tato funkce poskytuje nejjednodušší a nejpřímější metodu nastavení úhlů záznamu X/Y. Úzké propojení páru tobolek umožňuje dokonalou fázovou koherenci mezi X a Y. Pro dvojice prostorových nahrávek CUW-180 v duálním režimu X/Y mohou také poskytnout koncepčně jednoduchou metodu záznamu jak předního L/R, tak zadního L/R (Ls/Rs) signálu.
Parametry
| Barva | Matná černá, Černá |
|---|---|
| Citlivost (nominální při 1khz) | 28.2 mV/Pa |
| Délka | 16,06 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 17 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 224 g |
| Konektor | XLR-5M |
| Max spl (1% thd) | 137 dB SPL |
| Napájení | 48 V fantom |
| Proudový odběr | méně než 1.5 mA / ch |
| Průměr | 20,5 mm |
| Směrovost | Kardioidní |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 180 Ω |
| Šířka | 78,7 mm |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ