-8%
Doprava zdarma
CSS-50
Značka: Sanken
Kód produktu: CSS-50
Stereofonní kondenzátorový X-Y mikrofon typu shotgun Více informací
Nový stereofonní shotgun mikrofon CSS-50 Sanken.
Kompaktní velikost: Kompaktní velikost těla, se 100 mm akustickou trubicí.
Čtvercová kapsle: Nově navržená elektretová čtvercová kapsle.
Přepínač režimů: K dispozici jsou tři směrové režimy (Mono/Normal, Stereo/Wide, Stereo).
Dodávané příslušenství: Uretanová protivětrná ochrana
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka | 21,5 cm |
| Frekvenční rozsah | 60 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 160 g |
| Konektor | XLR-5M |
| Max spl (1% thd) | 120 dB SPL |
| Napájení | 48 V fantom |
| Proudový odběr | 4 mA |
| Průměr | 22 mm |
| Směrovost | Super-kardioidní/lobar, 2ch Stereo |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 140 Ω |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ









