-8%
Doprava zdarma
CSS-5
Značka: Sanken
Kód produktu: CSS-5
Profesionální kondenzátorový mikrofon s přepínáním mezi režimem MONO/STEREO/WIDE, bez příslušenství Více informací
Širokoúhlý stereo a monofonní shotgun mikrofon s třemi režimy.
První shotgun na světě se třemi režimy provozu
- Přepínatelné MONO, Normal STEREO a Wide STEREO 3 MODE
- Vynikající potlačení zadních nízkých frekvencích na 180 stupních
- Kompatibilita MONO-STEREO.
MONO
- V režimu MONO je ostrá směrovost udržována v širokém kmitočtovém rozsahu pro cílené zdroje předního zvuku pomocí kombinace druhého gradientního mikrofonu a liniového mikrofonu. Je důležité, že CSS-5 zvolený zdroj zvuku velmi dobře zachytí i v hlučném okolním prostředí nebo v prostoru s dlouhým dozvukem.
NORMÁLNÍ
- V režimu NORMAL CSS-5 jasně zachytí cílený zvuk s extrémně přesnou stereo lokalizaci. Úhel STEREO je 120 °.
ŠIROKÝ
- Režim WIDE je navržen pro stereofonní nahrávání zvukových efektů a informací o okolním prostředí, kde bude dialog dabován později. Tento režim umožňuje širší stereofonní šířku 140 stupňů.
Mono-stereofonní kompatibilita
Ve stereofonních záznamech frekvenční odezva MONO kombinovaného výstupu často vykazuje rušení. Tento jev je způsoben fázovými rozdíly mezi levými a pravými signály. K tomu nedochází při záznamu z jednoho bodu.
Parametry
| Barva | Matná černá, Černá |
|---|---|
| Citlivost (nominální při 1khz) | MONO 35 mV/Pa, NOR 45 mV/Pa, WIDE 71 mV/Pa |
| Délka | 30 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 18 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 100 Hz - 15000 Hz |
| Hmotnost | 250 g |
| Hmotnost balení | 0.6kg |
| Konektor | XLR-5M |
| Max spl (1% thd) | 120 dB SPL |
| Napájení | 48 V fantom |
| Proudový odběr | méně než 2.5 mA ( Lch ) , méně než 1.6 mA ( Rch ) |
| Průměr | 19 mm, 22,5 mm, 45 mm |
| Rozměry balení | 13.2 x 3.4 x 2.1" |
| Směrovost | Superkardioidní / lobar |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 240 Ω |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ



