-8%
Doprava zdarma
Skladem už jen 1 kus
CS-2
Značka: Sanken
Kód produktu: CS-2
Profesionální kondenzátorový úzce směrový mikrofon, včetně protivětrné ochrany VM-23 Více informací
Mono shotgun mikrofon CS-2 od společnosti Sanken je vybaven akustickou trubicí o délce 4,72 "(120 mm) ve standardním těle 9,84" (250 mm), což vede k ostré směrovosti a bohatému, přirozenému zvuku. Frekvenční přepínač „High Boost“ pro nahrazení některých vysokých frekvencí, které se ztratí při používání protivětrné ochrany. Díky dlouhému dosahu a vynikající kvalitě zvuku CS-2 je oblíbený pro zvuk filmu, vysílání, sportovní události, rozhovory a další.
- Dlouhý dosah a bohatý, přirozený zvuk
- Sanken patentovaná pravoúhlá kapsle vede k velmi ostré směrovosti
- Přepínač s vysokým posilováním automaticky kompenzuje útlum vysokých frekvencí, když je mikrofon používán s protivětrnou ochranou pro venkovní použití.
Parametry
| Barva | Matná černá, Černá |
|---|---|
| Citlivost (nominální při 1khz) | 63 mV/Pa |
| Délka | 25 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 15 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 50 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 110 g |
| Hmotnost balení | 0.5kg |
| Konektor | XLR-3M |
| Max spl (1% thd) | 130 dB SPL |
| Napájení | 48 V fantom |
| Proudový odběr | méně než 3.5 mA |
| Průměr | 19 mm |
| Směrovost | Superkardioidní / lobar |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 120 Ω |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ


