-8%
Doprava zdarma
CS-1e
Značka: Sanken
Kód produktu: CS-1e
Profesionální kondenzátorový směrový mikrofon, včetně protivětrné ochrany Více informací
CS-1e
Krátký shotgun mikrofon pro použití s mikrofonní tyčí nebo kamerovým držákem.
- Velmi ostrá směrovost v tělese o délce 181,5 mm
- Vyvinuli jsme CS-1, který je na trhu velmi populární díky své kompaktnosti a vysoké kvalitě výkonu
- Tento krátký shotgun mikrofon CS-1e je ideální pro operace s připojením ke kameře nebo s mikrofonní tyčí
- Přestože je jeho celková délka pouze 181,5 mm, má velmi ostrý směr a umožňuje záznam vzdálenějších zdrojů zvuku
- Hmotnost pouhých 80 g usnadňuje obsluze práci v terénu
CS-1e je Sankenovým řešením velké poptávky mnoha inženýrů v odvětví videa a filmu. Tento shotgun mikrofon se díky své krátké délce snadno ukryje pohledu kamery. Přestože má CS-1e pouhých 181,5 mm, má velmi ostrou směrovost a poskytuje vynikající zvuk v široké škále profesionálních aplikací. Cenově dostupný, CS-1e je ideální pro dnešní vysoce mobilní operátory.
Parametry
| Barva | Matná černá, Černá |
|---|---|
| Citlivost (nominální při 1khz) | 63.1 mV/Pa |
| Délka | 18,15 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | 15 dB-A |
| Frekvenční rozsah | 50 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 80 g |
| Hmotnost balení | 0.6kg |
| Konektor | XLR-3M |
| Max spl (1% thd) | 130 dB SPL |
| Napájení | 48 V fantom |
| Proudový odběr | 3.5 mA |
| Průměr | 19 mm |
| Rozměry balení | 10.6 x 4.6 x 3.3" |
| Směrovost | Superkardioidní / lobar |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 120 Ω |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ



