CMS-10
Profesionální kondenzátorový mikrofon s přepínáním mezi režimem MONO a STEREO Více informací
- Přepínatelný velmi ostrý mono a stereo shotgun mikrofon
- Velmi krátká délka (210,5 mm) a nízká hmotnost (170 g)
- Díky membráně PPS udržuje vysokou odolnost a kvalitu i v prostředí s vysokou vlhkostí
- Pomocí speciálně navrženého držáku odpružení může izolovat hluk motoru kamery při použití v držáku kamery
- Základní provedení je M-S, ale zahrnuje obvody M-S až L-R a umožňuje přímý signál L-R
CMS-10 poskytuje zvuk s extrémně vysokým rozlišením, který odpovídá dnešní pokročilé kvalitě obrazu. Tento všestranný mikrofon je přepínatelný mezi velmi ostrým směrovým mono a bohatým stereo při nahrávání zvuku prostředí. Stereo úhel je 127 °.
Na rozdíl od konvenčních shotgun mikrofonů používá CMS-10 jedinečný design tlakového gradientu druhého řádu, který umožňuje přesnou směrovou odezvu prostřednictvím více kardioidních prvků v předním poli. Kapsle kombinují výkon mikrofonu a odezvu gradientu druhého řádu v jediném kompaktním systému.
Stereofonní lokalizace závisí především na přesnosti signálu a oddělení kanálů v rozsahu 400 Hz až 3 kHz. V tomto rozsahu bylo optimalizováno řízení vzorů CMS-10. Velmi nízkofrekvenční a velmi vysokofrekvenční odezvy byly optimalizovány podél přední osy, takže "cílové" zvuky na ose jsou jasně vymezeny.
Parametry
| Barva | Matná černá, Černá |
|---|---|
| Citlivost (nominální při 1khz) | MONO 32 mV, STEREO 50 mV/Pa |
| Délka | 21,1 cm |
| Ekvivalentní hladina šumu | MONO 22dB-A , STEREO 20dB-A |
| Frekvenční rozsah | 150 Hz - 20000 Hz |
| Hmotnost | 170 g |
| Konektor | XLR-5M |
| Max spl (1% thd) | 120 dB SPL |
| Napájení | 48 V fantom |
| Proudový odběr | méně než 2.5 mA / ch |
| Průměr | 19 mm, 26,5 cm, 27,8 mm |
| Směrovost | Superkardioidní / lobar |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Výstupní impedance | 240 Ω |



