BM-600
- Konference a řeč
- Sledování
- Kabelové
- Vestavný
- Všesměrový
- Kondenzátorový
- Všesměrová polarizace
- Frekvenční charakteristika na míru pro křišťálově čistou a citlivou reprodukci zvuku
- Šroubová instalace pro připevnění ke stropu nebo na povrch stolu
- Výška 30 mm nad instalační plochou pro snadnou viditelnost
- Prvek: Zadní elektretový kondenzátor
- Polární vzorec: všesměrový
- Frekvenční odezva: 50 Hz - 16 kHz
- Citlivost: -38dB ± 3dB (0dB = 1V / Pa při 1 kHz)
- Impedance výstupu: 200Ω ± 30% (při 1 kHz)
- Požadavky na napájení: 9-52V Phantom Power
- Čistá hmotnost: 102 g
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Citlivost | -38.0dB re 1 Volt/Pascal (12.00mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz |
| Frekvenční rozsah | 50 Hz - 16000 Hz |
| Hmotnost | 102 g |
| Jmenovitá impedance | 200 Ω |
| Konektor | XLR-3M |
| Materiál | Kov, Plast |
| Napájení | 9 - 52 V |
| Typ mikrofonu | Předpolarizovaný kondenzátorový mikrofon |
Nabízené služby
Servis a vývoj zvukové techniky
Více informacíVýroba zakázkových kabelů
Více informacíKonektorování mikrofonů
Více informacíProč nakoupit u nás
SPECIALISTÉ NA FILMOVOU A TELEVIZNÍ TECHNIKU
RYCHLÉ DODÁNÍ A DOPRAVA ZDARMA NAD 3000 KČ
MNOHO POLOŽEK SKLADEM K OKAMŽITÉMU DODÁNÍ





